МЕЖДУНАРОДНО ИЗЛОЖЕНИЕ „ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ГРАНИЦИ” СОФИЯ, Национален дворец на културата (НДК) 19 – 21 октомври 2012 г.

Организатор:                            Бери Груп България
Дати на провеждане:                19 – 21.10.2012 г.
Място:                                     Национален дворец на културата, София
Уважаеми колеги!
От името на Бери Груп България бихме искали да поканим Вас, преподавателите и студентите от Вашия университет на предстоящото издание на най-успешното международно изложение „ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ГРАНИЦИ”, организирано в България.

Надяваме се, че ще намерите нашата покана за интересна и най-вече за полезна, както и да информирате своите студенти и колеги.
Ще се радваме да се видим в Националния дворец на културата.
От организаторите
Организатор: Бери Груп България, Ул. Ген. Гурко 74, ет. 1,тел. 02/ 9888 604, факс: 02 950 25 11 www.edu-fair.eu
За повече информация вижте тук:/sites/default/files/files/Pokana_Za_Universiteti.pdf