Стипендии по програма "Еразмус мундус"

Здравейте!

Имаме удоволствието да Ви поканим на презентация на Tilburg University, която ще се проведе на 08.11.2012 в Американски Университет (Студентски град) от 18:30 часа.

Холандският ВУЗ е европейски лидер в областта на правото, бизнеса и хуманитарните науки и заема челната позиция за право и икономика в топ класациите в страната.

В рамките на презентацията ще бъдат представени всички бакалавърски и магистърски програми, които университета предлага на английски език. Tilburg University отпуска безвъзмездни стипендии в размер на EUR 5000 за магистърските програми по социални и хуманитарни науки.

По време на презентацията, ще бъде оповестено и началото на кампания за подаване на документи за европейска стипендия за IT специалисти по програма „Еразмус Мундус”.

За повече информация вижте тук: /sites/default/files/files/International%20Master%20in%20Service%20Engineering.pdf