Анкета: Подбор на IT специалисти в България

Подбор на IT специалисти в България

Уважаеми колеги,

все повече немски фирми се интересуват от българските IT специалисти и започват да развиват стратегии за подбор на персонал в България.

Аз съм студентка в университет Пфорцхайм в Германия и пиша в момента моята дипломна работа. Моята задача е да развия стратегия за подбор на персонал в България, за немски средно голями предприятия, които се интересуват от българските IT специалисти.

Като бъдещи зрелостници на една IT специалност, Вие сте най-важната целева група за немските предприятия. В рамките на моята дипломна работа правя проучване, чиято цел е да установи при какви условия българските зрелостници биха започнали работа в Германия. За тази цел трябва да събера възможно повече студенти, които да вземат участие в моята анкета. Тя е съществена част от моята дипломна работа.

Успехът на тази анкета и на моята дипломна работа зависи от Вашето участие!

Затова горещо Ви моля да отделите малко време и да я попълните.

Участвайки в нея, Вие имате възможността да изградите Вашето бъдеще, като изкажете Вашето мнение и поставите Вашите изисквания към бъдещия Ви

работодател.

Анкетата ще Ви отнеме около 10 - 15 минути и се намира на следният адрес:

Вашата анонимност е напълно запазена и Вашите отговори не могат да бъдат свързани обратно с Вашето лице.

Предварително Ви благодаря за подкрепата!

С най-добри пожелания

Габриела Емилова Гъргоринова