Стажантска програма на Хаос Груп 2013

Ела на стаж в Хаос Груп и почерпи опит и вдъхновение от разработчиците на световно известния рендъринг софтуер V-Ray!

- 3-месечен платен стаж

- 4 броя стажантски позиции

- 4 ментора

- 4-часов работен ден

Изпрати CV и мотивационно писмо на thejobs@chaosgroup.com до 8-ми март 2013 г.

Няма ограничение в кой курс или университет си, но е важно да имаш познания по компютърна графика и С++.

Избраните кандидати ще бъдат поканени на кратък входен тест, а одобрените след теста кандидати на индивидуален разговор в офиса на Хаос Груп.

Студентите от ФМИ, които са завършили 2-ри курс ще могат да получат и официално заверена бележка за изкаран стаж, който се признава от ФМИ.

Какво очакваме от теб

- Желание за придобиване на нови знания и прилагането им на практика;

- Професионално представяне, което надхвърля постигането само на краткосрочни цели; - Умение за съвместна работа и разбирателство с другите колеги;

- Сериозен ангажимент и отговорно отношение към процеса на обучение и поставените задачи;

- Присъствие на 4-часов работен ден;

Цялата информация може да откриете ТУК.