СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА НА УЕБ МОУШЪН

Web Motion е агенция за уеб дизайн и интернет реклама. Предлагаме изработка и анализ на уеб сайтове, онлайн реклама, оптимизация за търсачки, маркетинг в социалните мрежи. Затваряме пълният цикъл от услуги, необходими за онлайн позиционирането на фирми от малкия и среден бизнес.

Ние сме малък, но ефективен екип с реализирани над 200 уеб проекта за повече от 100 клиента (портфолио: www.webmotion.bg ). Удовлетворени от съвместната  ни работа, клиентите смело ни препоръчват и разширяват гамата от услуги, които ползват при нас. Работим както с български, така и с чуждестранни компании от различни браншове.

Web Motion участва активно в програми за подпомагане на образованието и професионалната квалификация на студентите, като предлага стажове в две направления: интернет маркетинг и уеб дизайн. Стажовете са с практическа насоченост и дават възможност за усвояване на професионални умения и опит чрез работа по реални проекти. При успешно проведен стаж студентът получава препоръка, както и предложение за работа, в случаите, когато има свободна позиция.

Фирмата няма сключено споразумение за признаване кредити за студентски стаж по информатика, съгласно учебния план.

Пълният текст на обявата можете да видите тук: