resources

AIESEC Локална секция София - Технически Университет - Уникална възможност за развитие и стажове в чужбина...

Алумни клуб на Факултета по математика и информатика

Факултет по математика и информатика на СУ

Софийски университет "Св. Климент Охридски"

Документи, които се представят в Кариерния център за признаване на ИД Стаж по информатика и ИД Стаж по математика:

• Програма на стажа - тази бланка се носи попълнена при стартирането на стажа в Кариерния център
  • Оценка за стажа от ментора - тази бланка се носи в Кариерния център след края на стажа
  • Служебна бележка от фирмата с подпис и печат. Служебната бележка е в свободен текст и удостоверява периода на стажа Ви.
  • Отчет/Доклад в разер на 4-5 страници /това се отнася само за ОКС бакалавър/.

С любезното съдействие на Кариери, тук можете да намерите качените към момента профили на професии от книжката "Моята кариера". Очаквайте скоро и цялата книжка на PDF.