Bosch ECS Career Camp - програма за обучение на млади софтуерни специалисти

Бош Инженеринг Център София стартира Bosch ECS Career Camp - програма за обучение на млади софтуерни специалисти, която съчетава придобиването на фундаментални знания с приложни технически умения за работа по проекти за цялостни решения за автомобилната индустрия.

Програмата дава възможност за бързо натрупване на знания и умения за работа с продукти като Системи за автономно шофиране, Инструментални клъстъри, Интелигентни дисплеи, Централни компютри за автомобили, Електрически велосипеди, Камери и Computer vision, системи за автоматизирано паркиране и други.

Програмата за обучение на инженери в Bosch ECS Career Camp е структурирана в три направления:

Програмиране с Embedded C, Embedded Modern C++ и усъвършенствани методи за автоматизирано тестване и валидиране за бъдещите тест инженери.

Курсове за обучение

• C++ Developer for Automotive
  • Embedded Developer for Automotive
  • Test Engineer for Automotive

Продължителност:

• Четиримесечни курсове за придобиване на задълбочени познания.
  • Обучителните програми започват през ноември 2021.

Формат на провеждане:

Всички курсове са онлайн и са безплатни за одобрените кандидати.

След успешното завършване на обучението си, младите специалисти ще бъдат подготвени за успешен старт на професионалната си кариера в Бош Инженеринг Център София.

Повече информация  за  Bosch ECS Career Camp и сроковете за кандидатстване ще намерите на сайта.