Конференция "Летящ старт" 2011

Инициативата ще се проведе на 30.03.2011 г. в Хотел Шератон в София под патронажа на Посланика на САЩ в България

За да се регистрирате за участие като студент, моля влезте в секция "Инициативи", "Летящ старт", "Летящ старт 2011", "Регистрация на студенти".

Подробности за формата на конференцията и ролята на всички участници в секции "Летящ старт" и "Летящ старт 2011".

В първата част участващите студенти имат възможност да чуят различни презентации и да участват в уъркшопи на интересни теми, които да увеличат познанията им за предприемачеството, за това как може да се прави бизнес в България, да им подобрят уменията в различни области (напр. работа в екип, презентационни умения, нетуъркинг), както и да задават въпроси и да получат ценни съвети от лекторите. Във втората част студентите се разпределят в групи от по 10-15 души и работят с представители на участващите компании върху казус, зададен от компанията. Целта е компаниите да изберат най-добре представилия се студент в групата и да му предложат стаж.

За повече подробности: www.jabulgaria.org.