Летящ старт 2012

12 март е последният срок за регистрация - възползвайте се

Студентската конференция "Летящ старт" в партньорство с Посолството на САЩ цели да насърчи предприемаческата нагласа и поведение на младежите, да им предаде личните ценности на самоинициативност, лидерство и вяра в себе си.

В рамките на конференцията чрез участие в различни семинари и уъркшопи 200 студенти се запознават по-задълбочено с теми като глобални тенденции на пазара на труда, планиране и управление на кариерата, нови умения за нови работни места, бизнес етика и грижа за околната среда, креативност в бизнеса, социално предприемачество и др.

Конференцията ще се проведе на 20 март 2012 в хотел "Кемпински - Зографски", гр. София.

Регистрацията за студенти е отворена с краен срок 12 март 2012 г. Достъпна е в бутон "Регистрация на студенти".