Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Survey Programmer

МАП Маркетинг Рисърч е първата компания за онлайн маркетингови изследвания в България, която е лидер в предлагането на аутсорсинг услуги на международните пазари. Поради увеличаване на нашата работа ние търсим хора за длъжността Survey Programmer.

Отговорности:

Управление на проектите, Програмиране на въпросници, Тестване, Изготвяне на статусни отчети за проектите.

Изисквания към кандидата:

Добра комуникативност; Възможност за справяне с проблеми и работа с точно дефинирани срокове; Добри познания и опит с HTML/ CSS/ JavaScript/JScript.NET/ Microsoft Office Software skills (Word, Excel, Power Point, Access); Перфектно владеене на английски език.

Ние предлагаме:

Работа с водещи компании от цял свят. Прекрасни възможности за обучение и професионално развитие. Атрактивно заплащане и осигуряване върху цялото възнаграждение.

Работно време:

Работа на смени по избор на кандидата и съобразено с нуждите на нашите клиенти.

За да се присъедините към нашия екип, моля изпратете Вашето CV на: jobs@map-mr.com. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в офиса на фирмата.

Таг