Абати Ад предлага 2 стажантски места: експерти по сигурност за мрежи и информационни системи.Предварителна начална дата на стажа 20.11.2012.

Абати АД предлага 2 стажантски места. Предварителна начална дата на стажа 20.11.2012.

Софтуерна компания с отдел по системна администрация и сигурност на информационни системи, предлага 1-месечен стаж по системна администрация и настройка на информационни системи в среди, базирани на технологиите и платформата на Майкрософт и Cisco, както и съкратено обучение за работа с автоматизирани инструменти за това, възможност след стажа за допълнително разширено обучение и започване на постоянна работа.

Ние сме, Абати АД, софтуерна компания, 100% българска, работеща единствено и само на българския пазар.

През 2011 година изработихме информационната система „Преброяване 2011”, чрез която през Интернет се преброи почти половин България.

Като златен разработването (Microsoft .NET Framework 4.0, Oracle.

За повече информация вижте тук: /sites/default/files/files/Staj%20SysAdmin%20Abbaty%20FMI%2022_10_2012(1).pdf