"Един ден на…новите професии в ИКТ" на 19 март в 16.00ч. в зала "Мусала"

Един ден на…новите професии в ИКТ

На 19 март Karieri.bg в партньорство с Кариерния център към Факултета по математика и информатика при СУ "Св. Климент Охридски" организира „Един ден на…новите професии в ИКТ„.

Целта на срещата е да срещне доказани професионалисти от ИКТ сферата със студенти и начинаещи специалисти в неформална обстановка. По време на срещата студентите ще научат в какво точно се състои работния ден на определена позиция и професия; какви са необходимите качества, образование и допълнителни квалификации за упражняването й. Освен участниците от ИКТ сектора, на събитието ще присъства и специалист „Човешки ресурси“, който ще даде насоки за спецификите при кандидастване за работа в ИКТ сектора.

Участниците в срещата са:

1. Хараламби Хараламбиев, мениджър "Техническо развитие на персонала" и

оперативен ръководител на Центъра за приложни изследвания и разработки в

софтуерната компания "Мусала Софт".

2. Любен Янев, разработчик на мобилни приложения за платформите iOS и

Android. Работи в ИТ компанията Сирма Мобайл.

3. Огнян Младенов, основател на агенция SEOM, специализирана в Search

Engine Optimization (SEO) и Social Media Marketing (SMM).

4. Юлиян Сираков, старши R&D мениджър, VMware

"Един ден на новите професии в ИКТ" ще се проведе на 19 март от 16.00 до 18.00 ч, в зала Мусала, Факултет по математика и информатика при СУ "Св. Климент Охридски"

бул."Джеймз Баучер" 5.

Участието е безплатно, но поради ограничен брой места, се изисква предварителна регистрация на: http://www.karieri.bg/sybitia/