Свободни позиции в Частно средно училище „Свети Георги“, гр. София

Частно средно училище „Свети Георги“, гр. София се намира в кв. „Лозенец“ и в него се обучават ученици на възраст от 6 до 19 години.

Комплексът се помещава в чисто нова сграда и може да се похвали с множество модерни и енергийно- и пространствено- ефективни съоръжения от световна класа, които включват просторни класни стаи със строго фиксиран брой ученици, атлетическа писта, открито и закрито баскетболно игрище, закрити отопляеми басейни, игрища за футбол, тенис кортове и други. Всички тези съоръжения са на разположение и на работещите в комплекса.

Училището предлага на своите ученици обучение според българската образователна система и успоредно с това квалификации по международната програма на Кеймбридж Интернешънъл. Понастоящем при нас се обучават около 600 деца, като в следващите години предвиждаме ръст на техния брой.

Свобдни позиции:

Краен срок за кандидатстване: 21 октомври 2020 г.