СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР, Ref.No SА14

Максима България ЕООД е представител на литовската компания Maxima Grupe UAB – най-големия инвеститор в Литва, Латвия и Естония. В нейните структури работят над 25 000 служители. Компанията оперира на българския пазар, като собственик на веригата магазини Т-Маркет, с 40 супермаркета в цялата стрaна.

Като работодател Максима България предоставя на своите служители стабилни работни места, справедливо заплащане, повишаване на квалификацията, обучение и кариерно развитие.

Във връзка с разрастване на дейността, търсим:

СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР

ОТГОВОРНОСТИ:

- Инсталиране, конфигуриране и мониторинг на мрежовото оборудване и сървърни системи.

- Консултиране и поддържане на външно интегрирани финансови системи.

- Осъщестявяване на системен анализ и инсталиране на критични и security patches и update на Windows 2003/2008 сървъри и приложения на работните станции.

- Конфигуриране и поддръжка на helpdesk системи и системи за наблюдение на мрежовата производителност и свързаност.

- Техническа поддръжка на различните потребители на Максима България.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше образование – Компютърни системи и технологии, Информационни технологии, Информатика или друго подходящо за длъжността.

- Опит – не по-малко от 2 години. Опит придобит в търговски или логистични компании ще се приеме за предимство.

- Отлично познаване на Windows операционни системи, умения за интеграция и експлоатация на сървърни и комуникационни системи.

- Отговорност и прецизност при отстраняване на възникнали проблеми.

- Умения за работа в екип.

- Добри познания по английски език.

- Шофьорска книжка.

ПРЕДЛАГАМЕ:

- Конкурентно възнаграждение с гъвкава бонусна схема.

- Индивидуално кариерно развитие.

- Участие в иновативни софтуерни проекти.

- Участие в различни програми за обучение и тренинг програми.

- Осигурен транспорт до работното място.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята професионална автобиография и актуална снимка на e-mail: careers@maximabulgaria.bg