Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Софтуерен консултант, CSSU14

“Максима България” ЕООД e представител на Maxima Grupe UAB - най-големият работодател в Литва, Латвия и Естония. В нейните структури работят над 25 000 служители. Компанията оперира на българския пазар, като собственик на веригата Т-Маркет и Т маркет Експрес, с повече от 40 супермаркета в цялата страна.

Във връзка с дългосрочната програма за развитие на българския пазар, компанията търси:

КОНСУЛТАНТ СОФТУЕР, CSSU14

ОТГОВОРНОСТИ:

- Инсталира и конфигурира софтуерни приложения.

- Разработва програми за автоматизация на работния процес.

- Наблюдава и подпомага функционирането на софтуерната система.

- Диагностицира и разрешава възникнали проблеми.

- Планира и подготвя доклади за нуждите на департамента.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше техническо или икономическо образование.

- Предишен опит в ИТ сектора е сериозно предимство.

- Много добри компютърни умения - Microsoft Office package.

- Много добро владеене на английски език.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Професионална реализация във водеща международна компания.

- Възможност за дългосрочна работа в стабилна компания с утвърдени позиции на пазара.

- Възможност за личностно и професионално развитие.

- Добър екип от професионалисти.

За да се срещнем с Вас очакваме да ни изпратите професионална автобиография, актуална портретна снимка, в срок до 30 Юни 2011 г. на е-mail : careers@maximabulgaria.bg

Моля, посочете наименованието или Ref.No на позицията, за която кандидатствате.

Само избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.

Таг