Full stack developer trainee - Telebid Pro

Телебид Про е българска софтуерна фирма. Повече от 5 години предоставяме специализирана разработка на продукти и услуги (пълен цикъл - проектиране, разработка, съпорт и скалиране, мониторинг, системна интеграция, Business Intelligence) на клиентите ни. Стремим се да сме малък и висококвалифициран екип, залагаме на постоянното обучение и усъвършенстване, както лично на всеки, така и в системите, които създаваме.

Регулярно увеличаваме екипа си, за да можем да развиваме продуктите и качеството на предлаганите услуги на фирмата.

Ако си мотивиран да се учиш, ако се интересуваш от технологиите, които използваме: Python, JavaScript, Node.js, PostgreSQL, Redis, Perl, HTML5, Linux, AWS и имаш желание да се развиваш като Full stack developer, ние предлагаме възможности за тренинг, платен стаж и работа, като за студенти това е изцяло съобразено и с програмата в университета.

По време на стажантската програма вие ще научите много и ще:

• Развиете способност за адаптация към новите технологии;
  • Придобиете умения за организираност и способност за управление на собственото време;
  • Придобиете аналитични умения и знания за процеса на разработка на софтуер;
  • Бъдете подготвени за включване в реални проекти на фирмата;
  • Имате възможност за назначаване на постоянна работа, развитие и системно увеличаване на доходите според резултатите си.

Какво е необходимо, за да станете стажанти:

• Познаване на основните принципи в програмирането;
  • Английски език (за документация);
  • Желание за учене и развитие.

Предимства

• Познаване на MySQL или Postgres;
  • Работа под Linux;
  • Познаване на HTML, CSS.

Ние предлагаме:

• Обучение, стаж и възможност за работа на половин или пълен работен ден за най-добре представилите се по време на стажа.
  • Работа в екип от готини млади хора.
  • Работно време съобразено с часове, лекции и упражнения.

Кандидатствайте като попълните Формата за кандидатстване