Учител за извънкласна дейност STEM

Ние сме e² Young Engineers! Ние сме международна компания, разработваща и предлагаща обогатяващи програми за обучение на деца. Уникалните ни образователни програми осигуряват теоретични знания и практическото им приложение в областта на науката, технологиите, техниката и математиката (STEM). Ние предлагаме увлекателна, практична платформа за обучение и постигаме образователните си цели, като използваме уникални комплекти за сглобяване на LEGO®, проектирани от нашия екип, демонстриращи научните принципи, които се преподават по забавен и достъпен начин и комбинирайки експерименти, които формират научна интуиция с истории, които разпалват въображението.

За позицията:

Вие ще отговаряте за провеждането на учебните часове с деца на възраст от 6 до 12 години под формата на извънкласни дейности в училища и учебни центрове през цялата учебна година. Ангажираността е до 10 часа седмично.

Вашите основни отговорности ще включват:

• Да планирате и провеждате програмната учебна програма, съгласно Наръчника на инструктора;
  • Да ангажирате вниманието на учениците, вдъхновявате креативността им и подхранвате жаждата им за знания;
  • Да информирате родителите за постиженията и представянето на техните деца;
  • Да водите отчет за посещенията и платените такси;
  • Да се грижите за учебното оборудване и материали;
  • Да поддържате отлични взаимоотношения с ръководството на училищата / учебните центрове;

Повече информация ТУК.