Стажантска програма на CNsys

СИЕНСИС е доставчик на ИТ технологии и услуги, които адаптира и внедрява, използвайки бизнес ориентиран подход към клиентите си. Ние сме сред ТОП 3 на българските системни интегратори, които оперират на българския ИТ пазар.

Работим като директен Платинен/Златен партньор  с най-големите световни ИТ производители на хардуер и софтуер като Cisco Systems, DELL EMC, Hewlett Packard  Enterprise ( HPE), HP Inc, Oracle SUN, Microsoft и VMware.

СИЕНСИС е доказан доставчик на  инфраструктурни софтуерни решения за управление и анализ на данни, виртуализация, и архивиране на базата на продукти и технологии на Microsoft, VMware, Veeam, Microfocus, IBM Software и RedHAT.

СИЕНСИС е сред  водещите българските разработчици на софтуер. Компанията предлага професионални услуги за бизнес анализ, проектиране, разработване, тестване, внедряване и поддръжка на интегрирани информационни  системи и софтуерни решения от висок корпоративен клас. Екипът за разработка на софтуер е съставен от високо квалифицирани специалисти, натрупали значителен опит и ноу-хау за създаване на комплекси решения, изградени върху най-съвременни платформи и инструменти за разработка - .NET Core, Java, PHP, ReactUI, CSS и други. Използваме технологични платформи на водещи производители като Oracle, Microsoft и такива с отворен код.“

В СИЕНСИС АД работят над 200 професионалисти, разположени в 8 града в страната.

Включи се в Стажантските програми за обучение на СИЕНСИС

Разработените съвместно с екипа на БАРЗИКТ програми ще ти предоставят уникалната възможност да навлезеш в областта на ICT,  като комбинираш ИТ обучение и мултимедийни лекции с практически стаж с цел усвояване на нови информационни технологии и работа в професионална бизнес среда.

Стажантските програми за обучение са разработени за студенти от специалностите: математика, приложна математика,  информатика, бизнес информатика,  софтуерно инженерство,  компютърни системи и технологии, комуникационна техника и технологии, телекомуникации, информационна сигурност.

Стажантските програми за обучение са подходящи за кандидати, които имат знания и желаят да се развиват в следните професионални направления :

• Разработка и внедряване на инфраструктурни софтуерни решения за управление и анализ на данни, виртуализация, и архивиране на базата на продукти и технологии на Microsoft;
  • Комуникационни мрежови решения : проектиране, инсталация, настройка и конфигурация на активно мрежово оборудване, интегрирани комуникационни мрежови решения и системи за мрежова сигурност; консултантски услуги, свързани с оптимизиране на комуникационната инфраструктура и мрежови услуги на клиента;
  • Техническо обслужване и сервиз на ИТ продукти;
  • Маркетинг и продажби на ИТ продукти и услуги;

Стажантските програми за обучение предлагат следните условия:

• Обучение в ICT Академия на БАРЗИКТ по специално разработена съвместно със СИЕНСИС програма с високо квалифицирани и сертифицирани преподаватели и учебно съдържание, покриващо най-актуалните теми, технологии и устройства;
  • Практически стаж и работа по реални проекти в СИЕНСИС АД в конкретните отдели и технологични екипи;
  • Възможност за професионално развитие в СИЕНСИС АД след приключване на стажантската програма.

Как можеш да кандидатстваш за участие в Стажантските програми за обучение на СИЕНСИС АД:

За участие в програмата се допускат студенти, завършили успешно трети курс от бакалавърска степен на обучение, с добра компютърна грамотност, мотивирани да придобият умения и знания в областта на информационните технологии.

Кандидатите могат да заявят участие, като изпратят автобиография и мотивационно писмо на е-mail адрес: jobs@cnsys.bg или на www. jobs.bg.

В мотивационното писмо, кандидатите трябва да опишат уменията, интересите и амбициите си за бъдещо професионално развитие.

Кандидатите, преминали предварителна селекция по документи, ще бъдат поканени на интервю в СИЕНСИС АД.

Предимствата на СИЕНСИС АД :

• Експертиза и опит, изградени на базата на реализираните от нас мащабни ИТ проекти на територията на България;
  • Висока технологична скорост на развитие като директен партньор на най-големите производители в света;
  • 100% Българска компания с гъвкава организационна структура без излишна бюрокрация;
  • Модел на управление позволяващ директен достъп до мениджмънта;
  • ИТ лидерство и дългосрочна корпоративна ангажираност към клиентите;
  • Модерни и гъвкави програми за обучение и развитие, координирани с политиката на нашите световни партньори;
  • Програми за социална отговорност и развитие на персонала.