СТАНИ ИНСТРУКТОР В LOGISCOOL!

Екипът на Logiscool вярваме, че дигиталното образование е важна стъпка за успешното развитие и реализация на всяко дете. Ние сме водещите пионери в преподаването на програмиране, изкуствен интелект и дигитална грамотност за деца на възраст от 6 до 18 години. Опитът, методологията и инструкторите ни са гаранция за успешното и игровизирано обучение за всички възрасти и нива на познание.

Ние предлагаме практическо обучение на децата. Изучаването на теорията чрез създаване на проекти дава дългосрочни резултати и добра основа. Учебната програма на Logiscool е фокусирана изцяло върху децата. Тя е съобразена с възрастта и е подходяща за всички нива на знания. Децата разбират всичко лесно и се забавляват, докато учат.

Повече информация и начин на кандидатстване ТУК.