Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

ЕКСПЕРТ В ОТДЕЛ „РИСК МЕНИДЖМЪНТ” (Ref N: ERM)

“Булброкърс” е небанкова финансова и инвестиционна компания, лидер в брокерските и консултантски услуги на българския и регионален пазар. Дружеството е един от най-активните инвестиционни посредници на местния фондов пазар. “Булброкърс” предлага услуги с висока добавена стойност и индивидуални решения за конкретните нужди на всеки отделен клиент в областта на брокерските услуги и търговия, инвестиционни и бизнес консултански услуги, както и финансови анализи. Дружеството предлага пълно технологично покритие чрез различни платформи за търговия с чуждестранна валута, договори за разлика, фючърси, акции. Булброкърс е част от Финансиа Груп, която консолидира финансовия бизнес на Алфа Финанс Холдинг.

Булброкърс търси ЕКСПЕРТ В ОТДЕЛ „РИСК МЕНИДЖМЪНТ” (Ref N: ERM)

Отговорности:

• Поддържа, актуализира и обработва база данни;

• Изготвя регулярни анализи и коментари;

• Събира данни въз основа на зададен ключов критерий;

• Изготвя справки.

Изисквания:

• Висше образование (икономическа, математическа или техническа специалност);

• Познания и интереси в областта на финансови пазари и търговия с финаносви инструменти (опишете детайлно в мотивационното писмо);

• Добра компютърна грамотност и добро ниво на английски език – писмено и говоримо;

• Добри аналитични способности и внимание към детайлите;

• Висока степен на организираност, гъвкавост и умения за работа в екип.

Предложението на компанията:

Ние предлагаме добри възможности за реализация и развитие, конкурентно възнаграждение, зависещо от индивидуалните постижения, работа в екип от професионалисти.

Ако отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към позицията, изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на и-мейл: jobs@bulbrokers.com до 15.04.2011.

В мотивационното писмо посочете защо кандидатствате по нашето предложение и как вашата кандидатура отговаря на изискванията на позицията.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Спазването на поверителност е гарантирано по отношение на всички кандидатури.

Таг