Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Сътрудник в Alumni Office

Срок за кандидатстване: 27 юни 2011 г.

Фондация „Свети Климент Охридски” обявява конкурс за сътрудник в Alumni Office

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

* Интерес към развитие на университетската общност и традициите на СУ „Свети Климент Охридски”;

* Отлична компютърна грамотност и умения – MS Office, Internet;

* Комуникативни и организационни умения.

Кандидатът може да е студент в СУ „Свети Климент Охридски”.

Свободно ползване на английски език би било от полза.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ

* Работи по създаване на база данни за випускниците на СУ „Свети Климент Охридски”;

* Организира събития за випускници на СУ „Свети Климент Охридски”;

* Набира дарения за Фондация "Свети Климент Охридски".

УСЛОВИЯ НА РАБОТА

* Трудов договор за 4-часов работен ден;

* Работно място в Ректората;

* Заплата от 330 лв.

Кандидатът трябва да представи в писмен вид (до 10 000 знака) своите идеи за работата по създаване на контакти с випускници на СУ „Свети Климент Охридски” и за набиране на дарения в полза на Фондация "Свети Климент Охридски".

Длъжността допуска следващо развитие.

Срок за подаване на документи: 27 юни 2011 г.

Документи можете да подавате в Информационно-рекламен център на СУ.

Таг