Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Тестер

(IT 4331) (София)

ОТГОВОРНОСТИ

• Тества компютърни програми за нуждите на БТК АД и клиентите на компанията

• Контролира проектите в отдела

• Подготвя тестови планове

• Избира и дефинира нуждите от технологии

• Създава и поддържа необходимата документация

• Докладва за дефектите и документира архива на версиите

• Прави базово администриране на системите, когато това се изисква за тестването

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование, степен магистър, специалност “Компютърни технологии” “Телекомуникации” или друга техническа

• Опит в тестване на програмни продукти или програмиране

• Добро ниво на английски език – говоримо и писмено

• Познания по програмиране

• Познания за Операционни системи UNIX, Linux, Windows и бази данни Oracle или SQL

• Умение за работа в екип и организираност

Ние Ви предлагаме:

• професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България

• обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията

• много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати

• разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване:

Моля, изпратете автобиография на e-mail recruitment@vivacom.bg, като задължително посочите референтния код на обявата.

Информираме Ви, че БТК АД е регистрирано като администратор на лични данни пред Комисията за защита на личните данни. БТК АД със седалище и адрес на управление: гр. София, 1784, бул. „Цариградско шосе № 115 И, се представлява от Бернар Москени - Главен изпълнителен директор. Част от данните, които предоставяте доброволно, са лични данни и попадат под специален режим на защита по смисъла на Закон за защита на личните данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК АД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви и Вие се съгласявате, че БТК АД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба, когато това е необходимо за реализиране на Вашите права и законни интереси като участник в подбора, както и когато това е необходимо за реализиране на законните права и интереси на БТК АД. БТК АД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор, както и във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни за целите на директния маркетинг, както и право да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни за тази цел.

Таг