Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Старши специалист Контрол и мониторинг

Референтен номер FIN/4342

Град София

ОТГОВОРНОСТИ

• Обработва големи масиви от данни с Oracle SQL или MS SQL

• Извлича информация от различни системи в компанията

• Създава регулярно справки и отчети за трафик, продукти и приходи от различни източници на данни

• Aнализира резултатите, свързани със загуби на приходи за компанията

• Проследява коректността на данните от различните системи

• Участва в процесите при създаването на нови продукти и услуги, предлагани от компанията

• Администрира сървъри

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование в сферата на компютърни системи, информатика или телекомуникации

• Познания на топологията на мобилната и фиксираната мрежа

• Способност да пише SQL скриптове за сваляне на данните от различни източници

• Много добри умения при работа с Oracle SQL или MS SQL

• Добри умения при работа с MS Visual Studio или MS Visual Basic

• Познания за хардуерни платформи, сървърни операционни системи, мрежи и комуникации, сториджи и виртуализация

• Добро владеене на английски език – писмено и говоримо

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България

• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията

• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати

• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Може да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията в електронен вариант в отговор на тази обява, публикувана на нашия сайт www.vivacom.bg

или в Jobs.bg.

Можете да изпратите Вашите документи и по пощата на адрес 1784 София, бул. „Цариградско шосе” 115И, „Хермес Парк – София”, Блок А, на вниманието на отдела по подбор на персонала към Дирекция Човешки ресурси, не по-късно от 31 август 2011г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информираме Ви, че БТК АД е регистрирано като администратор на лични данни пред Комисията за защита на личните данни. БТК АД със седалище и адрес на управление: гр. София, бул. „Цариградско шосе” 115И, се представлява от Бернар Москени - Главен изпълнителен директор. Част от данните, които предоставяте доброволно, са лични данни и попадат под специален режим на защита по смисъла на Закон за защита на личните данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК АД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви и Вие се съгласявате, че БТК АД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба, когато това е необходимо за реализиране на Вашите права и законни интереси като участник в подбора, както и когато това е необходимо за реализиране на законните права и интереси на БТК АД. БТК АД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор, както и във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни за целите на директния маркетинг, както и право да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни за тази цел.

Таг