Атос търси български ИТ стажанти за Олимпийските игри 2012

Студенти и млади професионалисти могат да кандидатстват за високотехнологични стажантски позиции в Лондон.

Стажантските позициите ще бъдат заплатени. Българските студенти могат да кандидатстват до 31 януари 2012 г. на специално създадената страница http://atos.net/en-us/olympic_games/student_programs/default.htm

Поканата да кандидатстват за общо три вида позиции е отправена към студенти и наскоро завършили млади професионалисти от цял свят, включително и от България. Позициите са в Лондон и са за ИТ асистент-мениджър (общо 34 свободни места), Ръководител на екипа по ИТ поддръжка (общо 49 места) и Асистент данни, като обявените стажове могат да продължат до 6 месеца.

За позициите могат да кандидатстват студенти и наскоро завършили професионалисти, показали отлични академични резултати в специалностите инженерни и компютърни науки, телекомуникации и ИТ мениджмънт. От топ кандидатите се очакват владеене на отличен английски език, комуникационни умения, умения за работа в екип, предишен опит на работа в ИТ среда, висока дисциплина и гъвкавост.

Одобрените кандидати ще бъдат обявени през март 2012, като стажовете могат да започнат в началото на всеки един от месеците между март и юли и да продължат до края на Олимпийските игри 2012 през август. Подробна информация за конкретния брой на местата, които се откриват всеки месец, както и детайлно описание на самите позициите могат да бъдат прочетени на глобалната страница на компанията atos.net.

Атос Ай Ти Солушънс енд Сървисис ЕООД

Bg.atos.net