Търсят се IT специалисти за олимпиадата в Лондон

Общо 34 позиции за IT асистент-мениджъри и още 49 места за ръководители на екипи по IT поддръжката трябва да се запълнят до олимпиадата във Великобритания това лято. Световният IT партньор на Олимпийските игри "Атос" кани студенти и неотдавна дипломирани млади експерти от цял свят, включително от България, да кандидатстват за стаж в офиса й в Лондон.

От кандидатите се очаква да владеят отлично английски език, да имат добри комуникационни умения, умения за работа в екип, а така също предишен опит в IT сферата и висока трудова дисциплина и гъвкавост. Кандидатите трябва да имат отлични академични резултати в специалности като инженерни и компютърни науки, телекомуникации и IT мениджмънт.

Изборът на млади експерти ще бъде обявен през март 2012 г., като стажовете могат да започнат в началото на всеки един от месеците между март и юли и да продължат до края на Олимпийските игри през август. Така максималната продължителност на стажа ще бъде до шест месеца, като за всеки месец стажантите ще получават заплати.

Българските студенти могат да кандидатстват до 25 януари т. г. на специално създадената интернет страница. Още информация за компанията и условията за кандидатстване за работа в нея има на официалния й сайт.

Офисът на "Атос" в България ще участва при първоначалната селекция на кандидати и впоследствие, ако е необходимо, ще съдейства на избраните кандидати с подготовката на документите за работа в Англия.

Източник: Кариери.бг