Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Аналитик-програмист Java SQL

/Ние, ИНТЕРАМЕРИКАН БЪЛГАРИЯ, сме част от европейския финансово- застрахователен холдинг ACHMEA, Холандия, петият най-голям застраховател в Европа. Achmea оперира на пазарите на осем европейски държави: Холандия, Гърция, България, Румъния, Ирландия, Словакия, Турция и Русия и има повече от 20 000 служители. ACHMEA има записан брутен премиен приход за 2010 г. в размер на 19,9 милиарда евро, а нетната печалба на холдинга е рекордна-1,2 милиарда ЕВРО.

ИНТЕРАМЕРИКАН БЪЛГАРИЯ присъства на българския застрахователен пазар от 1998 г. и е първото българско застрахователно дружество, основано с чуждестранен капитал. За четиринадесетте години присъствие на пазара у нас, компанията е изградила 65 агенции, офиси и изнесени работни места в цяла България. Служителите ни са високо квалифицирани специалисти с дългогодишен опит в застрахователния бранш, работещи по международно установените стандарти. Основна задача на служителите и агентите на ИНТЕРАМЕРИКАН е да превърнат името на компанията в символ на сигурност, доверие и добро обслужване.

Мисията ни е да предоставяме сигурност чрез изпълнени ангажименти, грижа и професионализъм.

За нас е удоволствие да ви поканим да се присъедините към екипа в централния ни офис в София на позиция

Вашите отговорности:

• Работа със системи в областта на общото застраховане: ИДИТ (Израел)

• Участие при анализа на изискванията на бизнес-потребителите

• Разработка на програми на база на дефинираните изисквания

• Извършване на фунционални и системни тестове на разработените програми

• Работа по проекти

• Създаване и развиване на ИТ системите в съответствие с най-добрите практики (ITIL)

Нашите изисквания:

• Познаване на eзици за програмиране: Java, SQL

• Познаване на езици/технологии: Java EE, EJB3, JSP, XML, MS SQL

• Отлични аналитични умения

• Много добри комуникативни умения и способност за работа в екип

• Опит в работата със системи в областта на застраховането и познаването на платформа: Application Server: IBM WebSphere or Oracle Web-Logic; База данни: Microsoft SQL or Oracle

Ние Ви предлагаме:

• Предизвикателна работа в бързоразвиваща се международна компания

• Работа в професионален екип при високи стандарти

• Много добри условия на труд

• Пълен трудов договор

• Възнаграждение в съответствие с опита и квалификацията Ви

• Възможности за професионално развитие

Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството, моля, изпратете Вашето мотивационно писмо и CV на email career.opportunities@Interamerican.bg, като посочите референтен номер Java Prog.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените от Вас данни са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Таг