Започва втората вълна от стажове в администрацията

Започва набирането на кандидати за втората вълна от стажове в държавната администрация по проект "Създаване на капацитет за бъдещето". Отново са предвидени над 800 позиции за студенти от цялата страна. Те ще могат да избират от почти 200 административни структури на държавната администрация в 109 населени места.

Стажовете са неплатени с продължителност един месец и ще започнат на 29 октомври т.г. Могат да се включат всички български студенти в страната и чужбина след завършен втори курс. Необходимо е да са в процес на обучение по специалност в областта на позицията, за която кандидатстват. Освен това се изискват среден успех над добър 4.00 от следването до момента и добри компютърни умения.

Желаещите могат да кандидатстват от 24 септември до 5 октомври чрез предварителна регистрация на този адрес. От там ще могат да решат входящ тест и да следят за допълнителна информация по класирането и датите за интервю. Всички стажантски позиции са обявени на същото място.