Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

БТВ търси специалист „Форматиране на видео файлове”

Специалист „Форматиране на видео файлове”

       Описание на позицията:

      - Транскодиране на видео файлове в стандартизиран формат, подходящ за излъчване в Интернет.

     - Техническа обработка на субтитри.

                                                   -  Координация с екипите на звена: Ефир, Архив, Инджест и отдел Интернет,

                                                     за навременната обработка  на видео файлове.

Изисквания:

· Добро познаване на видео и аудио файлови формати, кодеци и софуеър;

· Добро познаване на файлови формати за субтитри и софтуеъра за тяхната обработка;

· Предишен опит с ffmpeg/ffmbc/handbrake, както и софтуеър/хадруеър за излъчване на

живо в интернет е предимство;

· Базови познания по Linux/bash и/или Windows/Powershell.

Предложение:

Ние ви предлагаме възможност да докажете вашия професионален подход, знания и

желание за работа. Гарантираме приятелска, неформална и динамична атмосфера

изградена от млади и амбициозни служители, които са сред най-добрите професионалисти

в този бизнес.

Всички, които проявяват интерес към позицията могат да кандидатстват до 15.10.2012 г.,

като изпратят автобиография на careers@btv.bg

Моля отбележете позицията, за която кандидатствате!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Таг