Софтуерна компания Абати АД предлага 2 стажантски места. Предварителна начална дата на стажа 14.01.2013.

Софтуерна компания с отдел по системна администрация и сигурност на информационни системи, предлага 1-месечен стаж по системна администрация и настройка на информационни системи в среди базирани на технологиите и платформата на Майкрософт и Cisco, както и съкратено обучение за работа с автоматизирани инструменти за това, възможност след стажа за допълнително разширено обучение и започване на постоянна работа.

Ние сме, Абати АД, софтуерна компания, 100% българска, работеща единствено и само на българския пазар.

През 2011 година изработихме информационната система „Преброяване 2011”, чрез която през Интернет се преброи почти половин България.

Като златен партньор на Майкрософт сме ориентирани предимно в разработването на приложения, базирани на технологиите на Майкрософт (Microsoft .NET

Framework 4.0, Microsoft ASP.NET MVC 2.0, ADO.NET Entity Framework 4.0, Microsoft SQL Server 2008), но работим също така и с JAVA и Oracle.

През 2011 година спечелихме престижната награда на Майкрософт – Партньор на годината, както и наградата на Българската асоциация по информационни

технологии (БАИТ) за e-business.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Всеки, който се е насочил към системна администрация и сигурност на информационни системи, притежава нужните умения и усеща желание да се учи и

да работи е добре дошъл при нас.

Едномесечния стаж включва основно запознаване с последните версии на операционните среди и сървъри на Майкрософт, инструменти за наблюдаване и

администриране на мрежи и ресурси, настройки на MS Active Directory, MS Exchange и др. основна администрация на MS SQL Server и работа с мрежови

устройства. След стажа се провежда изпит върху усвоените знания, чрез реализирането на примерен проект върху опитна постановка.

Стажантите, които покажат качества по време на стажа и издържат изпита ще бъдат поканени за допълнително разширено обучение, което ще включва и

проектиране, имплементиране и настройка на мрежови инфраструктури и ресурси.

В бъдеще стажантите ще могат да се профилират в различни области:

1. Сигурност на мрежи

2. Администриране на сървъри, Активна Директория

3. Messaging systems

4. Penetration testing

5. Одит на информационни системи.

Обучението ще бъде съчетано с участие в реални проекти, както и възможност в последствие да започнат работа в компанията.

Тези, които започнат работа след стажа ще имат реална възможност да се научат да администрират и да работят по големи информационни системи, работещи на

национално ниво, да се усъвършенстват и да се специализират в определена област, предимно базирани на технологиите и платформата на Майкрософт, Oracle,

Cisco, HP и др.

Работа по предизвикателни и интересни проекти с най-новите и най-модерни технологии.

Ще получават стимулиращо заплащане при отлични условия на труд, с възможност за гъвкаво работно време за съвместяване на образование и работа.

Освен всичко това фирмата насърчава желанието за обучение и покриване на сертификати на Майкрософт, Cisco, HP и др.

Всички служители, без изключение на компанията притежават сертификати на Майкрософт за професионалисти – програмисти и/или инженери. Всяко явяване на

изпит на Майкрософт, както и някой други се заплащат от компанията.

Изисквания:

1. Основни познания в компютърни мрежи

2. Кандидати със знания в Active Directory, DNS, DHCP, UNIX, CISCO ще са с предимство.

Изпрати актуално CV на е-mail lot3@abbaty.com, с референтен №FMISYS 0113, от което и ние да разберем какво точно знаеш и можеш.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.