Академика БГ оганизира второ издание на ИТ седмица в Интерпред 16 - 20 април 2013 г.

Проявата има за цел да популяризира достойното място на България в света на технологиите. В рамките на няколко дни представители на IT бизнеса – мениджъри и експерти, ще могат да обменят новости, идеи и технологични решения. В тази среща на полето на иновациите ще участват също преподаватели, студенти и научни екипи, които ще могат да представят свои разработки и проекти.

Събитието включва специализирано експо, мултимедийни презентации на компании, продукти и проекти, студентски уъркшоп, младежко инженерно състезание, както и възможност за непосредствен контакт на младите хора с техни потенциални работодатели. В рамките на Седмицата са предвидени и дискусии, на които да бъдат представени добрите практики в разработването и прилагането на технологичните новости.

За повече информация вижте тук: